1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
siostra radke

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-08, 10:04   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Agnes003 nie chce "zaśmiecać forum" bo choć wiem jakie to dla nas ważne, rozumiem administratorów którzy proszą aby we wątkach pisać raczej o aspektach medycznych. Jeszcze dziś wyślę Ci wiadomość priv.
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
siostra radke

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-04, 21:59   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Bogdusia to prawda co napisalas......powinnismy byc dumni i szczęśliwi ze dane nam bylo byc przy nazszych mamusiach przez ostatnie miesiace. Ten czas byl ogromnie trudny i przyniósł wiele bólu ale pozwolil nam sie "oswoić" z chorobą i odchodzeniem.

Oddalabym wszystko aby cofnac czas aby mama byla zdrowa...........ale jesli choroba byla nieunikniona to odczuwam teraz ulgę ze juz jest "po" ......ze nie musze juz czuc strachu o jej samopoczucie, leku przed wynikami badan i bólu kiedy martwilam sie czy Ona sie boi.
Czuje ulgę bo wiem i wierze ze ona nie zniknela ale odeszla do lepszego swiata gdzie juz nie musi walczyc z tym cholerstwem. Zawsze z dystansem podchodzilam do opowieści o znakach czy sygnalach......teraz wwiem ze to prawda i to mi bardzo pomaga.

Na tym forum widzialam jak ktos wkleil artykuly o oznakach ze zbliza sie moment odejscia i faktycznie musze potwierdzic ze u mamy widzoalam te oznaki.......choc do konca chcialam wierxyc ze ona te walkę wygra.
Ktoś wkleil tez artykul o tym ze czlowiek nigdy nie odchodzi sam......i z tym tez sie zgodze bo mamusia juz dwie noce przed śmiercią z kims rozmawiala....wlasnie o odejsciu - choc mi wmawiala ze to tylko sen. Do konca nie chciala nas martwić.............a potem po smierci udowodnila ze istnieje nadal :) :) :)
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
siostra radke

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-03, 13:02   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
Bogdusia............odkad nie ma mamusi swiat jest inny...ale choc wydawalo sie to niemozliwe...budzimy się, funkcjonujemy i nawet usmiechamy.
Ja od dawna mieszkam w innym miescie i najbardziej brakuje mi codziennych telefonow i rozmow, rad. W domu zostal tata i nieletni brat....im jest trudniej.
Pierwsze dni byl szok, niedowierzanie i wydawalo sie nam ze mama poprostu wyjechala....najgorsze dni przyszly po okolo miesiacu od odejścia mamy bo zaczela się tesknota i czlowiek uzmyslawia sobie powoli ze juz jej nie ma. To jednak prawda ze Bog nie zsyla nam wiecej niz jestesmy w stanie udzwignac.
Mamusia w chwili smierci byla sie z nami pozegnac...doswiadczylismy niezwyklych momentów. Pokazala ze zycie po smierci istnieje wiec wiem i wierze ze teraz jest w lepszym swiecie do którego i ja kiedys odejdę. Teraz w trudnych momentach pojawia sie nadal w naszych snach.
Życzę Ci siły i pamietaj że Twoja królowa jest teraz z moja mamusia i kiedys do niej dolaczysz
  Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
siostra radke

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 15469

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-19, 20:12   Temat: Bogdusia - komentarze (vf4, vf7, vf7)
bogdusia , Moja mama tez choruje na drobnokomorkowego raka pluc :( Jestesmy juz po IV cyklach chemii. Po kazdym cyklu przez okolo tydzien byla oslabiona i senna ale potem czula sie niezle. W naszym przypadku to IV stopien bo byl meta w glowie ( zniklo po radioterapii).
Nie mysl teraz o statystykach bo nawet na tym forum znajdziesz potwierdzenie na to ze nie zawsze jest tak jak prognozuja lrkarze. Wlasnie takie historie pomagaja mi przetrwac ten trudny czas....bo daja nadzieje. Walczccie i nie pozwol mamie poczuc jak bardzo sie martwisz. Trzymam kciuki !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group